fran  Торгова марка "DINER" - це ресторан-піцерія швидкого і якісного обслуговування. В наших закладах ми створюємо неповторну атмосферу комфорту, оточуючи увагою і турботою наших гостей. Завдяки використанню власних технологій і рецептур компанія зуміла створити власний високорентабельний бізнес.
     Для подальшого розвитку мережі компанія пропонує відкрити піцерію під ТМ "Diner-Pizza" на умовах франчайзингу (комерційної концесії). Партнер-франчайзі отримає готовий високоприбутковий бізнес, ексклюзивне право використання торгової марки в регіоні і весь пакет технологічної документації при повному збереженні юридичної та економічної самостійності, яка надасть ряд істотних переваг перед конкурентами. Підтримка для франчайзингу, допомога в складанні документації бізнесу з урахуванням нашого досвіду.
     Допомога при виборі приміщення і розробці його дизайну з використанням запатентованих елементів фірмового стилю, в розробці конурентного проекту. Вичерпні інструкції з щоденної роботи піцерії. Професійна підготовка та стажування персоналу. Встановлення та обслуговування комп'ютерного програмного комплексу. Розроблення рекламних акцій по залученню покупців, безкоштовне користування супровідною рекламою, реклама на корпоративному Web-сайті, рецепти і технології приготування основних страв. Всебічна оперативна підтримка на всіх етапах роботи, постійний обмін досвідом і рецептурами новинок асортименту, а також технічна та адміністративна підтримка. Допомога в підборі, постачанні і сервісному обслуговуванні обладнання. Система постачання основних і специфічних продуктів.
     Передбачувана сума інвестицій від $120000 (в залежності від площі та стану приміщення) Основні вимоги - наявність просторого приміщення площею від 150 м2, з можливістю перепланування.
     Розташування: центральна частина міста з населенням від 30 тис., в місцях з активним рухом пішоходів. Наявність поблизу банків, офісів, фірм, вищих і спеціальних навчальних закладів, в приміщеннях супермаркетів.
    Тел. +38 (093) 765-35-74

Зворотній дзвінок:

...

Diner Вконтакті

Пицца, доставка пиццы по Киеву. Заказ пиццы с доставкой. Пицца на дом. Пицца в офис. Доставка пиццы в офис. Пицца, доставка пиццы по Киеву. Заказ пиццы с доставкой. Пицца на дом. Пицца в офис. Доставка пиццы в офис. Пицца, доставка пиццы по Киеву. Заказ пиццы с доставкой. Пицца на дом. Пицца в офис. Доставка пиццы в офис.

Copyright © 2014. DINER PIZZA. All Rights Reserved.